125 lamellás csiszoló Z100

2 db
125 lamellás csiszoló Z100
A lamellás csiszolókorong ideális választás fém és inox felületek megmunkálásához. A 125x22mm méretű, Z100 szemcseméretű korong műanyag kúpos kialakítása révén könnyedén használható, és hatékonyan távolítja el a felületi egyenetlenségeket. Kiváló kopásállósága hosszú élettartamot biztosít, így gazdaságos megoldást nyújt. Különösen ajánljuk azoknak, akik precíz és gyors csiszolási eredményeket szeretnének elérni. 
Várható kiszállítás :
2026.04.28
583 Ft/db
459,06 Ft+áfa/db

A vásárlás után járó pontok: 29,15 Ft

db
db
Kedvencekhez
Ajánlom
Nyomtat
Kérdés a termékről


elakadt-vezetekes.jpg

 

 

Részletek
Hasonló termékek
Adatok
Vélemények
Részletek

Ez a lamellás csiszolókorong egy kiváló választás mindenki számára, aki professzionális és hatékony csiszolási megoldást keres. Ez a csiszolókorong 125x22 mm méretben érhető el, Z100 szemcsemérettel, és műanyag kúpos kialakítással rendelkezik, amely biztosítja a precíz és egyenletes csiszolást.


A lamellás csiszolókorong különösen ajánlott fém és inox felületek csiszolásához, ahol fontos a gyors és hatékony anyageltávolítás. A lamellás kialakításnak köszönhetően a korong hosszú élettartamot biztosít, és kiválóan alkalmas nagyobb felületek megmunkálására is. A műanyag kúpos kialakítás tovább növeli a csiszolás hatékonyságát és kényelmét, mivel könnyen illeszkedik a különböző csiszológépekhez.


A csiszolókorong kiválóan teljesít különböző csiszolási feladatok során, legyen szó kisebb javításokról vagy nagyobb felületek megmunkálásáról. Legyen szó otthoni barkácsolásról vagy ipari munkáról, ez a csiszolókorong biztosítja a szükséges minőséget és teljesítményt.


----
Folyamatosan azon dolgozunk, hogy minden termékünkről saját készítésű, valós fotókat mutassunk be, ezzel is megkönnyítve az Ön választását és döntését. Előfordulhat azonban, hogy a gyártók időközben a termékek egyes részletein – például a színárnyalaton, felületkiképzésen vagy a menethosszon – módosítanak, ami a már elkészült képeken még nem látszik. Természetesen törekszünk arra, hogy a termékek lényeges tulajdonságai minden esetben megfeleljenek a leírásban és a fotókon szereplő információknak. Amennyiben különösen fontos Önnek egy árucikk pontos színe, mérete, menethossza, anyaga, vagy például az, hogy a furat a szélétől hány milliméterre található, kérjük, megrendelése leadása előtt vegye fel velünk a kapcsolatot elérhetőségeink valamelyikén, és készséggel egyeztetünk.

Hasonló termékek
583 Ft/db
459,06 Ft+áfa/db
610 Ft/db
480,31 Ft+áfa/db
599 Ft/db
471,65 Ft+áfa/db
578 Ft/db
455,12 Ft+áfa/db
Adatok
készlet
2 db
Cikkszám
vmb_04653
Vélemények
Legyen Ön az első, aki véleményt ír!