8*50 tányérfejű szerkezetépítő facsavar REISSER TKS

208 db
8*50 tányérfejű szerkezetépítő facsavar REISSER TKS
8*50 tányérfejű szerkezetépítő facsavar REISSER TKS
8*50 tányérfejű szerkezetépítő facsavar REISSER TKS
8*50 tányérfejű szerkezetépítő facsavar REISSER TKS
A 8x50 mm-es tányérfejű szerkezetépítő facsavar REISSER TKS gyors, erős és esztétikus rögzítést biztosít fa szerkezetekhez, alátét nélkül, bármilyen építési vagy felújítási feladathoz.
Várható kiszállítás :
2025.08.29
Különleges szállítási mód :
Online ár:Az ár kizárólag online leadott megrendelésekre érvényes
65 Ft/db
51,18 Ft+áfa/db
db
db
Értesítést kérek árcsökkenés esetén
Kedvencekhez
Ajánlom
Nyomtat
Kérdés a termékről

Hétköznapokon 8:30-15:30 között

 

Részletek
Hasonló termékek
Adatok
Vélemények
Részletek
A 8x50 mm-es tányérfejű szerkezetépítő facsavar REISSER TKS masszív kötőelem fa szerkezetekhez, amelyet kifejezetten a gyors, megbízható és alátét nélküli rögzítéshez fejlesztettek ki. Tányérfejének köszönhetően a szorítóerő nagy felületen oszlik el, így a fa nem sérül, az illesztések esztétikusak és időtállóak lesznek. Sárga horganyzott acél alapanyagból készül, önfúró vágóéllel és spirális maróbordákkal rendelkezik – ez lehetővé teszi, hogy a facsavar előfúrás nélkül is gyorsan behajtható legyen, a faanyag minimális repedésveszélye mellett.

 

Kiemelt előnyök:


  • Stabil tartás, esztétikus rögzítés: 8 mm átmérő, 50 mm hossz, masszív, hosszantartó kötés.

  • Tányérfej – alátét nélkül: Gyorsabb és költséghatékonyabb szerelés, optimális terheléselosztás.

  • Sárga horganyzott, korrózióálló: Megbízható választás kültéren és beltéren is.

  • Speciális vágóél, maróbordák: Egyszerű, gyors behajtás előfúrás nélkül, kisebb erőkifejtéssel.


 

Kinek ajánlott?


  • Szakemberek, barkácsolók, illetve bárki számára, aki stabil, tartós kötést keres fa szerkezetek építéséhez, felújításához, javításához.

  • Olyanoknak, akik oszlopokat, favázakat, faházakat, játszótéri eszközöket, teraszokat vagy autóbeállót szerelnének.


 

Miért éri meg?


  • Gyors, előfúrás nélküli szerelés: Kevesebb időráfordítás, egyszerűbb munkafolyamat.

  • Költséghatékony: Alátét nélkül is tartós kötés, csökkentett kiegészítő szükséglet.

  • Professzionális végeredmény: A rögzítés nem lazul, a szerkezeti kapcsolatok hosszan stabilak és szépek maradnak.


 

Mire használható?


  • Oszlopok, favázak, kerti építmények, teraszok, játszótéri eszközök, üvegházak, faházak, autóbeállók szereléséhez és megerősítéséhez egyaránt ajánlott.

  • Bármely építési, felújítási vagy javítási munkához, ahol fontos a gyors, erős és tartós rögzítés.


 

Így is ismerheti: szerkezetépítő csavar, ácsszerkezeti csavar, pozdorjacsavar, gerendacsavar, tartócsavar, laposfejű facsavar, TKS csavar, Torx csavar.

----
Folyamatosan azon dolgozunk, hogy minden termékünknél általunk készített, valós fotók álljanak rendelkezésre vásárlóinknak a döntés és a vásárlás megkönnyítése érdekében. Mindazonáltal előfordulhatnak olyan esetek, amikor a különböző gyártók a képeken szereplő termékeket előzetes jelzés nélkül megváltoztatják, vagy más színben küldik meg számunkra. Kérjük, amennyiben fontos Önnek, hogy egy árucikk pontosan milyen színű, meddig menetes a szára, milyen anyagból készült, vagy a szélétől hány milliméterrel található egy lyuk, akkor megrendelése leadása előtt vegye fel velünk a kapcsolatot elérhetőségeink valamelyikén.

Hasonló termékek
Adatok
Szerkezetépítő csavar átmérője
8 mm
Szerkezetépítő csavar hossza
50 mm
Gyártó
REISSER
készlet
208 db
Cikkszám
vmb_07071
Vélemények
Átlagos értékelés:
( 5 )
2023.09.17 17:11
 - Szilágyi Szilárd
Kifogástalan minőség, megfelelő méret, megfelelő anyag és kidolgozottság. Nem találtam egyetlen hibás darabot sem a megrendelt tételben. Előnyök: Méretének megfelelő, hibátlan árú. Hátrányok: Nem találtam.
2023.09.17 17:11
 - Szilágyi Szilárd
Kifogástalan minőség, megfelelő méret, megfelelő anyag és kidolgozottság. Nem találtam egyetlen hibás darabot sem a megrendelt tételben. Előnyök: Méretének megfelelő, hibátlan árú. Hátrányok: Nem találtam.
2023.05.02 17:29
 - Kosztolányi Ervin
Köszönöm az előzékeny, kedves hangú telefonos segítséget az általam kért árú beszerzéséhez. Előnyök: professzionális, türelmes segítségnyújtás a vevő számára, a
kért árúval kapcsolatban.
Hátrányok: nincsenek
2022.11.21 11:14
 - András
Gyors, korrekt. Előnyök: Ajánlom! Hátrányok: -
2022.06.04 13:51
 - Grünbauer Gerd
Schnelle Abwicklung.
Alles Perfekt!!
Előnyök: - Hátrányok: -