Karrier

ELADÓT KERESÜNK!

A kiskunlacházi vas-műszaki és villanyszerelési üzletbe új munkatársunkat keressük!

Új kollégánk feladatai lesznek:

✅az üzlet termékeinek értékesítése

✅a vevők udvarias kiszolgálása

✅pénztár kezelése, számlák írása

Amit kínálunk ezért cserébe:

  • hosszú távú, megbízható munkahely
  • korrekt bérezés
  • családias légkör

Elvárásaink az alábbiak:

  • megbízhatóság
  • szorgalom
  • képesség az önálló és a csapatban való munkavégzésre

Önéletrajzodat az  allas(kukac)vasmuszakibolt.hu e-mail címre várjuk, vagy jelentkezz személyesen munkaidőben üzletünkben az alábbi címen: Kiskunlacháza, Dózsa György út 203, 2340

Ügyfélkapcsolati-ügyfélszolgálati munkatárs

ÖNT KERESSÜK!

A VasMuszakiBolt.hu üzemeltetőjeként új munkatársunkat keressük!

Szeretné magát kipróbálni egy kisebb, dinamikusan fejlődő csapatban? Cégünk egy szigetszentmártoni telephellyel rendelkező kisvállalkozás, amely az ügyfelek még tökéletesebb kiszolgálásához keresi új tagját.

Munkája során a következő feladatai lesznek:

✅vevőink szakszerű kiszolgálása telefonon és e-mailben, a termékek kapcsán felmerülő kérdések megválaszolása
✅a beérkező megkeresések alapján segítség adása a termékválasztásban
✅árajánlatok készítése
✅a telefonon és e-mailben érkezett megrendelések rögzítése
✅vásárlói reklamációk felvétele és kezelése telefonon és e-mailben
✅rendelésekhez kapcsolódó adminisztrációk elvégzése
✅áru cserék és áru visszavételek lebonyolítása
✅a szervezet további munkacsoportjai számára kiegészítő információk szolgáltatása a vásárlásokkal összefüggően
✅meglévő ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás, a beérkező igények feldolgozása

Előny, ha:
◾ismeri a webshopok világát, dolgozott már e-kereskedelemmel foglalkozó kkv-nál
◾hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
◾átlátja a raktározási folyamatokat, az online értékesítés lépéseit
◾nem áll távol Öntől a telefonos és e-mailes ügyfélkezelés
◾könnyen megtanulja új programok használatát
◾jól fogalmaz, szívesen old meg problémákat és konstruktívan tudja kezelni a helyzeteket
◾nyitott a betanulási folyamat során megismerni és közreműködni a teljes munkafolyamatban (kezdve az áru bevételezésétől, betárolásától, összeszedésétől egészen annak csomagolásáig) Ez a tudás elengedhetetlen a jövőben ahhoz, hogy ügyfeleinket a lehető legjobban tudja segíteni a vásárlások során.

Amit kínálunk ezekért cserébe:
➡stabil, hosszú távú munkalehetőséget
➡fejlődési lehetőséget, továbbképzési lehetőségeket
➡korrekt bérezést
➡8 órás munkavégzést egy kisvállalkozásnál
➡fiatalos csapatot
➡ingyen kávét, teát
➡jó hangulatot

Ha felkeltettük érdeklődését várjuk jelentkezését az allas@vasmuszakibolt.hu címre!